Ulaşım ve Güvenliğimiz

ULAŞIM

Mini Kampüs eğitim kurumları olarak öğrencilerimizin okul servis aracında geçirdikleri zamanı da eğitim sürecinin bir parçası olarak değerlendirmekteyiz.

Öğrenci servisimiz, teknik açıdan kusursuz, periyodik bakımları yapılmış, tam donanımlı bir araçtır. servis aracımızda emniyet kemeri uygulaması zorunludur. Servis şoförümüzün tüm belgeleri tam ve yönetmeliğe uygundur. Servis de çocuklara rehberlik eden öğretmenimiz servis de geçen süre boyunca çocuklardan sorumludur.

GÜVENLİK

Çocukların güvenliği önceliğimiz olup, okulumuz buna uygun olarak düzenlenmiştir. ÇSGB tarafından şart koşulan iş sağlığı ve güvenliği denetim ve kontrolleri, hem personelimiz hem de çocuklarımız için risk analizleri bakanlık onaylı uzman firma tarafından okulumuzda rutin olarak yaptırılır. Tüm oyuncak ve materyaller emniyet açısından yüksek standartta olup çocukların oyun, öğrenme ve yaşam ortamları keskin malzemelerden, zehirli ilaç ve maddelerden, yakıcı materyallerden ve yutulabilecek nitelikteki eşyalardan arındırılmıştır. Sınıflarımızda boyadan mobilyaya oyuncaklara, kırtasiye malzemeleri çocuk için sağlıklı ürünlerden ve malzemelerden seçilmiştir.

Okulumuzda yaşam kamera sistemi ile kayıt altına alınmaktadır. Güvenliğimizi destekleyen kamera sistemimiz ile ailelerimiz bizleri güven ortamı oluşuncaya kadar her zaman izleyebilirler. Mini Kampüs olarak konumuzda en iyi ve en profesyonel olmayı amaçlayan şeffaf bir eğitim kurumuyuz. Erken yaşta emniyetli yaşamı öğrenme fırsatlarının sağlanması ve farkındalıklarının arttırılması için, anaokulumuzda günlük programın içerisinde ‘ Health & Safety ‘ (Sağlık ve Güvenlik ) başlıklı çalışmalar yapılmaktadır.

Çocuğunuzu okuldan sizin dışınızda alabilecek kişileri belirleyip formdaki ilgili bölümü doldurarak okula bırakınız. Bu kişilerin dışında, öğrencilerin okuldan alınmasının gerektiği durumlarda mutlaka okul idaresini arayarak alacak kişinin kimlik bilgilerini paylaşınız. Çocuğunuzu almaya gelen yakınınızı da kimliğinin yanında olması gerektiği hakkında bilgilendiriniz.

İletişim

Soru ve şikayetleriniz için bize yazın...

Gönder
Hemen Ara