Çocuklarınızla ilgili bilgi akışı

Herşeyi Düşündük

Çocuklarımızın bakımı, eğitimi ve aktiviteleri ile ilgili bilgi akışını sizlere günlük olarak bildiririz. Anaokulumuzda günümüz teknolojisinin imkanlarından faydalanarak veli, öğretmen ve okul arasında kesintisiz iletişim kurma özgürlüğünü sunmaktayız. Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması ile Okul, Sınıf, Yaş Grubu, Öğretmen, Öğrenci, Ebeveyn, Yoklama, İlaç Takibi, Gün Raporu ve daha birçok özelliği kolayca kontrol ve takip edebilirsiniz.

Çocuğunuz güvenle okula vardı mı? Yemeğini yedi mi? İlacı verildi mi, her şey yolunda mı… gibi tüm sorulara anlık cevaplar bulabilir, yönetim ya da öğretmen ile anlık iletişim sağlayabiliriz.

Yoklama: Okuldan Anaokulu Mobil Uygulamasını kullanarak, çocuklarımızın servislerden okula teslim edildiğinde ya çocuğunuz okula gelmediğinde velilere anlık bildiriler göndererek güvenlikle ilgili kötü senaryoların yaşanmasına izin vermeyiz.

Fotoğraf Paylaşımı Çocukların sınıf içinde ya da çeşitli aktiviteler sırasında öğretmenleri tarafından çekilen fotoğraflarını güvenli bir şekilde sadece veliler ile paylaşılmasını sağlarız ve başka yerlerde kullanılmasını önlemiş oluruz.

Okul İletişim Defteri: Öğretmenlerinizin her gün, her öğrenci için, öğrenciler okuldan çıkmadan doldurduğu ve çocukların çantasına koyduğu okul iletişim defterini “okuldan öğretmen” mobil uygulaması ile doldurabilir, böylece çocuklarımıza defter taşıttırmak yerine velilerin mobil uygulama ile bu verilere erişmesini sağlayabilirsiniz.

Aileler "**Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması**" ile çocuklarının gün içerisinde kullanması gereken ilaçları gün ve saat seçerek programa kaydedebilir. Böylece zamanı geldiğinde “öğretmen okuldan uygulaması” öğretmeni uyarır ve “ilaç verildi” mesajı velilere gönderilir.

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması ile velilerin, öğretmenler ve okul yöneticisi ile anlık mesaj göndermelerini sağlayabilir, Acil durumlar için “Acil Durum” modunda mesajlar gönderebilir ve tüm yazışmaların kayıt altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Bülten, program ve yemek listesi Sınıflara ait ders ve yemek programları uygulamaya yüklenir ve velilerin anlık olarak her yerden ulaşması sağlanır.